Úspěch je jednoduchý

cover art
Tato podcast série se věnuje tématu: Úspěch je jedno-duchý. Koučuji, vedu a pracuji s nepořádkem v myšlení úspěšných, bohatých a chytrých lidí. Při jejich koučovaní a vedení se vždy zajímám o jejich myšlení k bohatství. Čím se liší od ostatních, že jsou tak úspěšní a jaký vliv na to má jejich...


Čím se liší nejúspěšnější lidé od těch úspěšných?

Tuto otázku jsem si kladl od začátku své podnikatelské praxe. Po odchodu z korporátního světa jsem se stal CEO ve výrobním závodu o 120 zaměstnancích. Moje kariéra ředitele netrvala dlouho, protože mi došlo, že vůbec nic nevím o tom, jak být lídr a efektivně uplatňovat leadership. Nemohl jsme vést firmu k úspěšnému cíli, když jsem neuměl vést ani sám sebe.

V roce 2009 jsem se rozhodl, že se stanu nejúspěšnějším expertem a specialistou na stavební sklo. Od té doby jsem nepřestal studovat a objevovat tajemství nejúspěšnějších lidí planety. Vždy mě zajímalo jejich myšlení k bohatství.

Nyní koučuji, vedu a pracuji s nepořádkem v myšlení těch nejúspěšnějších lidí, proto s vámi mohu sdílet nejen své objevy, ale i objevy mých klientů, kteří se dostali na vrchol úspěchu. V soundcastu zjistíte, že se nijak neliší od nás ostatních. Jediná věc, která je odlišuje je odvaha a odhodlání dostat se za to, za koho se považují.

Být úspěšný je skutečně jednoduché. Když to pochopíte, tak to trvá jen jednu vteřinu. Každý z nás může být tak úspěšný, jak jen si vybere a jak moc odvážně vytvoří závazek, že toho úspěchu dosáhne.

Nejúspěšnější lidé nemají jen velké cíle, které jim určují jejich identitu. Nejúspěšnější lidé milují proces, který je k jejich cíli dovede.

Copyright © 2020 Miroslav Sázovský; Korekce textů: Alžběta Vintrová; První vydání, Brno 2020

WHAT YOU WILL GET

trip_origin
Získejte zkušenosti skutečně úspěšných lidí.
trip_origin
Objevte tajemství úspěchu, které je pro každého.

YOUR GUIDE

Miroslav Sázovský
uznávaný CEO mentor a Executive coach, který vede a koučuje manažery C-level úrovně a pomáhá jim proměnit jejich vidění světa tak, aby mohli dosahovat výsledků a cílů, které jim připadají nepředstavitelné a nedosažitelné.

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

1: How do I access the audios?

After you register for the audio program, you will be instructed to download the Soundwise mobile app. When you sign in on the app, the program you registered for will automatically load in your library.

2: Can I listen offline?

Yes. Tap on the download icon next to an audio track will download the track to your phone. Simply download the audios when you have wifi and you can listen to them anywhere you go.

3: What should I do if I have technical issues?

Check out common troubleshooting tips here. If the issue is not resolved, please write to support@mysoundwise.com.

0.0
0 Listener rating

Get Access for Free