Úspěch je jednoduchý

cover art
Tato podcast série se věnuje tématu: Úspěch je jedno-duchý. Koučuji, vedu a pracuji s nepořádkem v myšlení úspěšných, bohatých a chytrých lidí. Při jejich koučovaní a vedení se vždy zajímám o jejich myšlení k bohatství. Čím se liší od ostatních, že jsou tak úspěšní a jaký vliv na to má jejich...


Čím se liší nejúspěšnější lidé od těch úspěšných?

Tuto otázku jsem si kladl od začátku své podnikatelské praxe. Po odchodu z korporátního světa jsem se stal CEO ve výrobním závodu o 120 zaměstnancích. Moje kariéra ředitele netrvala dlouho, protože mi došlo, že vůbec nic nevím o tom, jak být lídr a efektivně uplatňovat leadership. Nemohl jsme vést firmu k úspěšnému cíli, když jsem neuměl vést ani sám sebe.

V roce 2009 jsem se rozhodl, že se stanu nejúspěšnějším expertem a specialistou na stavební sklo. Od té doby jsem nepřestal studovat a objevovat tajemství nejúspěšnějších lidí planety. Vždy mě zajímalo jejich myšlení k bohatství.

Nyní koučuji, vedu a pracuji s nepořádkem v myšlení těch nejúspěšnějších lidí, proto s vámi mohu sdílet nejen své objevy, ale i objevy mých klientů, kteří se dostali na vrchol úspěchu. V soundcastu zjistíte, že se nijak neliší od nás ostatních. Jediná věc, která je odlišuje je odvaha a odhodlání dostat se za to, za koho se považují.

Být úspěšný je skutečně jednoduché. Když to pochopíte, tak to trvá jen jednu vteřinu. Každý z nás může být tak úspěšný, jak jen si vybere a jak moc odvážně vytvoří závazek, že toho úspěchu dosáhne.

Nejúspěšnější lidé nemají jen velké cíle, které jim určují jejich identitu. Nejúspěšnější lidé milují proces, který je k jejich cíli dovede.

Copyright © 2020 Miroslav Sázovský; Korekce textů: Alžběta Vintrová; První vydání, Brno 2020

CO PRO SEBE MŮŽETE OBJEVIT

trip_origin
Získejte zkušenosti skutečně úspěšných lidí.
trip_origin
Objevte tajemství úspěchu, které je pro každého.

AUTOR PODCASTU

Miroslav Sázovský
uznávaný CEO mentor a Executive coach, který vede a koučuje manažery C-level úrovně a pomáhá jim proměnit jejich vidění světa tak, aby mohli dosahovat výsledků a cílů, které jim připadají nepředstavitelné a nedosažitelné.
0.0
0 Listener rating

Get Access for Free